O nas

TUI Centrum Podróży M1 Poznań istnieje od 1998 roku i od początku swojej działalności było jednym z czołowych przedstawicieli TUI w Polsce. Duże doświadczenie i wysoką sprzedaż mogą potwierdzić nasze dyplomy, które otrzymaliśmy za najwyższą sprzedaż oferty TUI w ostatnich latach.

Na nasz sukces składają się m.in. wykwalifikowana kadra, odpowiednie rozpoznanie potrzeb klienta oraz codzienna selekcja najlepszych ofert z wylotami z Polski i Niemiec. Wszystkie proponowane przez nas hotele są sprawdzone przez naszych klientów bądź przez nas samych podczas licznych wyjazdów.W naszej ofercie znajdą Państwo hotele najlepszych sieci, np. RIU, Grecotel, Sol Melia, One & Only, Sheraton, Hilton czy Radisson, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Poza tym oferujemy sprawdzone hotele rodzinne, często z polską animacją. Ofertę uzupełniają dobrze zorganizowane wycieczki objazdowe z polskim przewodnikiem oraz oferta aktywnego wypoczynku: wyjazdy narciarskie, golf, nurkowanie, windsurfing, itp.Wszystkie podawane przez nas ceny są ostateczne i zawierają wszystkie opłaty (lotniskowe, paliwowe, ubezpieczenie, transfery). Nie uznajemy cen „od”. U nas klient nigdy nie jest zaskakiwany dodatkowymi kosztami i zawsze wie za co płaci.

Nasi pracownicy są otwarci na wszelkie pytania i zawsze chętnie służą poradą i pomocą. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi wakacyjnymi propozycjami i korzystania z opcji „zapytaj o ofertę”. Na przesłane w ten sposób zamówienie postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Oczywiście zachęcamy również do bezpośredniej wizyty w naszym biurze, gdzie sprawnie i w przyjemnej atmosferze będziecie Państwo mogli wybrać wymarzone wakacje.

Płatności

W naszym biurze akceptujemy płatności za pomocą poniższych kart:

 

Nasze osiągnięcia

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500